Tarihçe - Mobil Site  
 
2008

İnşaat malzemeleri çatı ve cephe kaplama malzemeleri üretimi konusunda  25 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesine sahip kurucularımız liderliğinde UV PLASPANEL  Düzce’de üretimine başladı.

2010

Talepleri  karşılayabilmek için 5000 m2 si kapalı  ; 34.000  m2  toplam alanda yeni fabrikasına taşındı.

2011

Rooflight markasıyla Türkiye’de ilk olarak panel formunda faydalı model alarak Polikarbon Çatı aydınlatma paneli ve Polikarbon  trapez  panel üretimine başladı.

2011

3 lü Co-Ex  Ekstrüzyon teknolojisi ile  Polimit markası altında Türkiye’de ilk kez yüzeyi Asa kaplı  Polimer Panel Kiremit üretimine  ; Aynı üretim hattında Roofform markasıyla yine ilk kez 3 katlı Polimer trapez panel üretimine  başlanıldı.

2014

İç ve dış pazardan gelen talepleri karşılamak için ikinci  Co-Ex  Ekstrüzyon üretim hattı devreye  alındı

2014

Plasline Markasıyla Ondule formuna Polimer Çatı panelinin  Ar-Ge çalışmaları tamamlanarak üretimine başlandı.

Sektörde bilinen malzemelerin dışında  izolasyon, terleme ,rutubete ve asit buharlarına dayanıklı PVC esaslı Polimer Çatı ve Cephe panelleri hafif olması özelliğiyle bina çatı yükünü azaltmaktadır.

%100 geri dönüşümü ile çevreye duyarlı , güneş ışınlarını reflekte edici özelliğe sahip ürünler yazın  alt yüzeyinin  serin kalmasını sağlar.

Firmamız  markaları ; UV Plaspanel , Polimit , Roofform,Plasline ve Rooflight olarak tescillidir.

TS-10883 ve TS-1013 Standartlarında üretim üretim yapılmakta olup, ISO 9001:2008 ve CE belgelerine  sahiptir. Kalite sürekliliği temel hedefimiz olup müşteri memnuniyeti hep ön plandadır.  AR-GE çalışmaları  laboratuarlarımızda her zaman daha iyiye ulaşmak için sürdürülmektedir.

Pazar hedefimiz Türkiye’nin meteorolojik şartlarına uygun uzun yıllar dayanan ürünler üretmek ve bunları  bayilerimiz aracılığıyla müşterilerimiz beğenisine sunmaktır.

Yurt dışı pazarında  Avrupa kıtasına Benelux ülkelerinden Belçika ve Hollanda ile Fransa , Almanya,İngiltere ; Kuzey Afrika ülkeleri , Ortadoğu devletleri ile Irak ve  Kafkasya  Ülkelerine   ihracat artarak sürmektedir.

Hedefimiz her geçen gün daha ileriye giderek istihdam ve ekonomiye olan katkımızı arttırmaktır.

Saygılarımızla.

 
  • Sosyal Medyalar
E-Bülten